The Ultimate Snoring Solution


Snorelax is for the ultimate snoring solution - comfortable & affordable

Snorelax: The Quickest, Most Affordable Snore Eliminator Ever!

SNORELAX™ • Eliminates snoring by providing jaw support and keeping the airway open so you can breathe easy for a restful, quiet sleep

Snorelax, thin, removable stabilizing strips are applied to both sides of the face and under the jaw for better air flow and less airway vibrations while you sleep. Snorelax proves to have many advantages over conventional snore devices; mainly they are comfortable and less expensive.  Prior to Snorelax, the only alternatives were expensive dental appliances crammed inside of the mouth, restrictive elastic bands stretched over the head and chin, nose plugs, or inflatable gadgets.

Snorelax will be available in packs of 60, allowing for two per night.  They feature 100% cotton-enhanced breathing and a tri-layer design to improve fabric strength, while remaining soft.  Biodegradable, they are also equipped with a micro-grip adhesive for a long and comfortable wear – even for beards.

En İyi Horlama Çözümü

Snorelax nihai horlama çözümü için - rahat ve uygun fiyatlı

Snorelax: En Hızlı, En Uygun Fiyatlı Horlama Eliminatörü!

SNORELAX ™ • Çene desteği sağlayarak ve hava yolunu açık tutarak horlamayı ortadan kaldırır, böylece rahat ve sessiz bir uyku için rahat nefes alabilirsiniz

Snorelax, ince, çıkarılabilir dengeleyici şeritler, yüzün her iki tarafına ve çenenin altına, uyurken daha iyi hava akışı ve daha az hava yolu titreşimleri için uygulanır. Snorelax, geleneksel horlama cihazlarına göre birçok avantaja sahip olduğunu kanıtladı; özellikle rahat ve daha ucuzdurlar. Snorelax'tan önce, tek alternatif ağız ağzına tıkanmış pahalı dişçilik aletleri, baş ve çene gerilmiş kısıtlayıcı elastik bantlar, burun tıkaçları veya şişirilebilir aletlerdir.

Snorelax, gecelik iki adete izin verecek şekilde 60'lık paketler halinde satışta olacak. % 100 pamuktan geliştirilmiş solunum ve yumuşak kalırken, kumaş gücünü artırmak için üç katmanlı bir tasarıma sahiptir. Biyobozunur, ayrıca uzun ve rahat bir aşınma için sakallar için bile, mikro kavramalı yapıştırıcı ile donatılmıştır.

Comments

Popular posts from this blog

BioLite HeadLamp 200

Geometric Ice Cubes

Penicillin: Discovery Benefits and Resistance