60ct Multifunction Micro LED Warm White Fairy String Lights - Green Wire

Light up your outdoor space with the 60-Count Multifunction Micro LED Warm White Light String from Sterling. Whether you hang them from your porch ceiling or line them up along your deck railing, you'll love the charming glow these warm white string lights give off as you strive to create a special ambiance for entertaining family and guests. The battery-operated lights also come on a green 10-foot wire, giving you the flexibility and freedom to place them wherever you'd like.

Micro LED Light String with 60 Outdoor Light Timer - Set of 2 - String this Gerson 10 ft. Micro LED Light String with 60 Outdoor Light Timer - Set of 2 along any mantle, mailbox, or festive garland to create.

Click Below Image to Buy / Almak için Aşağıdaki Resmi Tıklayın

Click Above Image to Buy / Almak için Yukarıdaki Resmi Tıklayın

60ct İşlevli Mikro LED Sıcak Beyaz Peri Dize Işıklar - Yeşil Tel

Sterling'in 60 Sayımlı Çok İşlevli Mikro LED Sıcak Beyaz Işık Dizisi ile dış mekanınızı aydınlatın. İster sundurma tavanınızdan asın ister güverte korkuluklarınız boyunca sıralayın, eğlenceli aileniz ve konuklarınız için özel bir ortam yaratmaya çalışırken bu sıcak beyaz dize ışıklarının büyüleyici ışıltısını seveceksiniz. Pille çalışan ışıklar ayrıca 10 metrelik yeşil bir telle gelir ve bunları istediğiniz yere yerleştirme esnekliği ve özgürlüğü sağlar.

60 dış ışık zamanlayıcı ile mikro LED ışık dize - 2 set - bu Gerson 10 ft dize 60 dış ışık zamanlayıcı ile mikro LED ışık dize - oluşturmak için herhangi bir manto, posta kutusu veya festival çelenk 2 set.

Comments

Popular posts from this blog

BioLite HeadLamp 200

Geometric Ice Cubes

Penicillin: Discovery Benefits and Resistance